Accueil > Annuaire > Logiciels > SPIP

SPIP

Détails du site

screnshot

Système de Publication pour Internet

faviconhttp://spip.net

juillet 2015

Articles du mois de juillet 2015

#LESAUTEURS

#LESAUTEURS виводить список авторів даної статті. Ім'я автора (#NOM) виводиться як посилання на сторінку його профілю (auteur.html). Тег дозволяє вивести авторів статті без побудови додаткового циклу AUTEURS. - Теги / BOUCLE(ARTICLES), #LESAUTEURS, Balises (...)

#ID_SECTEUR

#ID_SECTEUR виводить номер сектора, в якому знаходиться стаття або рубрика. Сектор - це розділ сайту, який знаходиться в корені, у якого id_parent=0. - Теги

#ID_ARTICLE

#ID_ARTICLE повертає номер статті (id - унікальний ідентифікатор в базі даних). Корисно, якщо необхідно передати номер статті в довільний шаблон. Наприклад, ви зробили шаблон page.html для відображення версії сторінки для друку, тоді посилання на сторінку в шаблоні буде виглядати так: версія для друку - (...)

#ENV

Тег використовується для того, що б вивести і мати можливість використовувати значення змінної з URL, переданої в шаблон за допомогою директиви #INCLURE або під час виклику моделі. [(#ENVvariable, default_value)] #ENVvariable використовується для отримання значення змінної оточення у файлі шаблону . Змінну можна передати в шаблон (...)

#DESCRIPTIF

#DESCRIPTIF виводить поле „короткий опис”. Використання цього поля вмикається в конфігурації сайту. Використовується також в циклах (RUBRIQUES), (MOTS). - Теги / BOUCLE(ARTICLES), #DESCRIPTIF, statique

#DATE_MODIF, #DATE_REDAC

Виводить дату публікації #DATE, дату попередньої публікації #DATE_REDAC або дату останнього редагування #DATE_MODIF. Роботу с тегами детально описано в окремій статті. - Теги

#CHAPO

#CHAPO виводить поле „шапка” статті. Використання цього поля редакторами на сайті включається в конфігурації системи. - Теги / BOUCLE(ARTICLES), #CHAPO, statique

juin 2015

Articles du mois de juin 2015

Теги та їх синтаксис

Усі цикли повертають записи (інформацію) з бази даних: про статті, рубрики, авторів та ін. Кожен запис містить поля: назву, дату, вступний і основний текст, і багато інших. Аби відобразити цю інформацію в HTML шаблоні в необхідних місця ми використовуємо теги. Теги SPIP використовуються для виведення потрібної нам інформації в (...)

Додайте свій стиль !

У попередній статті ми представили переваги стилів в загальному вигляді. Тепер ми пояснимо додаткові переваги стилів, а саме ті, що безпосередньо пов'язані з SPIP. Стилі, що визначає SPIP Як ви вже знаєте, стилі дозволяють централізувати управління графічними елементами сайту і робити це набагато легше за допомогою CSS-файлів, ніж при (...)

Таблиці стилей (CSS) у SPIP

Код, що генерується SPIP, має певні стилі, які мають бути визначені. У попередній статті ми побачили загальні переваги використання CSS-стилів. Тепер ми збираємося поглянути на деякі конкретні застосування CSS стилів в межах SPIP. Стилі, що визначаються у SPIP У SPIP певні стилі відіграють важливу роль: вони використовуються для (...)

Розширення онлайн допомоги

Скрипт он-лайн допомоги тепер (починаючи з версії SPIP 2.1) здатний об'єднувати кілька джерел даних і подавати їх в єдиному ключі у вікні, яке з'являється при натисканні на одну з іконок зі знаком питання в адміністративній зоні сайту. Принципи Глобальні змінна help_server є не просто URL-адресою каталогу он-лайн допомоги, але (...)

Вступ до таблиць стилів

У цьому вступі ми припускаємо, що ви знайомі з системою шаблонів Spip і розумієте прості шаблони. Якщо це не так, радимо прочитати Reference Manual та/або Навчальний курс. Для чого потрібні таблиці стилів? Коли веб-сторінку створюють у так званий традиційний спосіб, то її макет визначається в HTML розмітці. Таким чином, кожен раз, (...)

{profondeur}

profondeur=3 : permet de sélectionner les rubriques du 3e niveau (les rubriques secteurs sont le niveau 0, puis les rubriques du dessous le niveau 1 etc.). Une boucle RUBRIQUES avec le critère profondeur=0 donnera le même résultat que racine ou id_parent=0 Un exemple d'utilisation est, dans un site (...)

Багатомовні веб-сайти

Починаючи з версії 1.7 у SPIP введена можливість публікувати веб-сайти кількома мовами. Це, зокрема, означає: можливість публікувати дані кількома мовами, підтримуючи типографські правила кожної мови (ці правила відрізняються навіть між французькою і англійською мовами), напрямок письма (в арабській та фарсі написання йде справа (...)

Де зберігаються шаблони мого сайту ?

Починаючи зі SPIP 2.0 файли усталених шаблонів SPIP зберігаються в каталозі squelettes-dist/. Каталог squelettes/ призначений для зберігання будь-яких налаштованих файлів шаблонів, які ви створили (або скопіювали) для вашого власного сайту. Переваги такої організації очевидні: вона забезпечує кращий поділ коду ядра SPIP і структури (...)

Багатомовність завдяки шаблонам

Інтернаціоналізація, або багатомовність, шаблонів, яка розглядається в цій статті, запроваджена з версії SPIP 1.7. Навіщо створювати шаблони декількома мовами? Після того, як документи опублікуються на сайті, SPIP автоматично підлаштовує певну інформацію відповідно до мовних стандартів. Дати відображаються мовою сайту або статті, (...)

Цикли та їх синтаксис

Основи синтаксису Цикл в спрощеному вигляді записується так: * HTML код HTML + SPIP теги Раніше, на сторінці Цикли і Теги , говорилося, що HTML код + SPIP теги виводяться рівно стільки разів, скільки записів з бази виводить цикл. Он може вивести кілька записів, одну або не вивести взагалі нічого. Зверніть увагу на рядок у прикладі: (...)

Цикли і теги

Після вивчення загальних прінціпів, подивимося трохи ближче на внутрішню мову SPIP, яка є основою для створення шаблонів. Як ви розумієте, далі ми будемо працювати з „.html” файлами. Цикли Цикл - це базове поняття мови SPIP. Він використовується для відбору елементів (статей, розділів), які необхідно вивести на сторінках шаблону. (...)

Формати файлів, які розпізнає SPIP

SPIP розпізнає значну кількість форматів файлів в своїх циклах DOCUMENTS. SPIP повідомляє, що не може розпізнати розширення файлу в ZIP-файлі з міркувань безпеки. Наприклад, це усуває можливість виконання PHP-скрипту після того, як його будо додано у прикріплених документах (у статті або розділі). Якщо ви хотіли б додати додатковий (...)

Он-лайн допомога

SPIP включає повну інтерактивну довідкову систему, доступ до якої відкритий в адміністративній частині вашого сайту. Однією з переваг SPIP є те, що він добре документований, і не лише французькою, а й багатьма іншими мовами. Використання знаків питання SPIP включає повну систему он-лайн допомоги, до якої ви можете отримати доступ, (...)

Загальні принципи

Увесь вміст сайту, керованого SPIP, зберігається в базі даних MySQL. Щоб представити ці дані відвідувачам сайту, необхідно виконати операцію, яка складається з читання цих даних, їх організації, форматування і, нарешті, відображення HTML сторінки у веб-браузері. Без допомоги передової системи управління контентом, подібної SPIP, такі (...)

mai 2015

Articles du mois de mai 2015

Завантаження SPIP

SPIP () Після завантаження цього архівного файлу на ваш комп'ютер розпакуйте всі файли з архіву і завантажте їх (за допомогою FTP) на ваш сайт. " title="Downloading SPIP ()."> [spip_loaderspip_loader.php файлу (посилання нижче) і скопіюйте його в ту папку, де ви хотіли б встановити SPIP (наприклад, в корінь вашого веб-сайту). Увага: (...)

Что такое SPIP ?

SPIP - издательская система SPIP - это издательская система для Интернета. Она состоит из набора файлов, установленных на вашем веб-сервере, и позволит вам воспользоваться преимуществами автоматизированного решения целого ряда задач: управление многопользовательским сайтом, публикация статей без необходимости применять HTML, легкое (...)

Найчастіші питання адміністраторів SPIP

Початок 1. Я адміністратор, але мені здається, що я не маю доступу до всіх функцій в інтерфейсі. Чому? Переконайтеся, що ви використовуєте повний інтерфейс. Це встановлюється за допомогою посилання, що відображається на контрольній панелі в приватній зоні. В спрощеному інтерфейсі багато функцій приховано, щоб зробити його простішим (...)

Детальний опис

Встановлення Встановлення SPIP дуже просте в порівнянні з іншими системами: Вам не потрібно ніяких конкретних технічних знань (ні PHP, ні MySQL), щоб виконати установку. Конфігурація здійснюється безпосередньо он-лайн через дуже простий графічний інтерфейс (зокрема, ви не повинні змінювати жодних файлів конфігурації з їх загадковим (...)

SPIP - що це таке ?

SPIP - видавнича система SPIP - це видавнича система для Інтернету. Вона складається з набору файлів, встановлених на вашому веб-сервері, і дозволить вам скористатися перевагами автоматизованого вирішення цілого ряду завдань: управління сайтом з великою кількістю користувачів, публікація статей без необхідності застосовувати HTML, (...)

Словник термінів (французько-український)

Основні терміни, які використовує SPIP. Переклад українською та пояснення контексту, в якому вони використовуються Зазвичай терміни, які використовують мови програмування, походять з англійської мови. Але SPIP відпочатку був створений французькою, тому його основні терміни походять саме з неї. SPIP став міжнародним, починаючи з версії (...)

Форматування текстів в SPIP

У цю таблицю зведено методи, які можуть бути використані при написанні статті, щоб додати заголовки, виділити текст напівжирним написанням або курсивом і т.д., без потреби знати HTML. Але ви, звичайно, можете використовувати HTML для більш складних випадків. Що Як Коментар Підзаголовок the subtitle Текст між потрійними фігурними (...)

Типографські скорочення у SPIP

Для спрощення процесу форматування тексту система пропонує певну кількість "Spip-ярликів", або типографських скорочень, призначених аби: зробити життя простішим для користувачів, які не знають мови HTML-розмітки; полегшити автоматичне форматування вмісту сторінки. Які ж вони? Ці типографські скорочення, або ярлики, створено на базі (...)

Статуси авторів у SPIP

SPIP визначає три статуси авторів сайту: відвідувач, редактор, адміністратор. Якщо ви надали свої облікові дані SPIP-сайту, ви стали "автором" цього сайту. В SPIP існує три види авторів: відвідувачі, редактори та адміністратори. відвідувач може отримати доступ до деяких обмежених частин сайту, а також громадських форумів, на які він (...)

Рубрика

В попередньому уроці ми навчилися відображати елементи у відповідності до контексту. Зараз ми побачимо, як цей контекст змінюється в процесі виконання циклу BOUCLES. Змінимо наш шаблон tutorial.html наступним чином: #TITRE Умова id_article нам зараз не потрібна, ми її видалили з циклу. Увага: якщо ваша база даних містить багато (...)

février 2015

Articles du mois de février 2015

Pages-1-2-3-4-5-6-7-8-9-...-25-